| GyoLove a întrebat:

Pt fete... Spuneti-mi si mie ceva, azi mi-a venit prima menstruatie. Iar noapte cand dorm are ceva daca nu folosesc un absorbant de noapte, si folosesc unul obisnuit, normal (de zi, cum ar veni. )?

Răspuns Câştigător
| Simplicity a răspuns:

Buna, felicitari cu prida menstruatie)
eu de exemplu folosesc absorbant obisnuit noaptea, insa daca la tine noaptea mentruatia e mai abundenta ca ziua atunci poti folosi un absorbant de noapte ca sa nu ai nevoaie sa te shimbi foarte des)
bafata
fundita plizz)

3 răspunsuri:
| TeIubesccc a răspuns:

Pe cel de noapte il folosesti numai daca iti curge din abundentsahee hee. foarte mult. Daca nu, poti folosi unul obisnuit si`l schimbi imediat cum te trezesti;; ).

| Cryss_2345 a răspuns:

Normal ca nu :d. depinde de abundenta.adica daca e normal cum e ziua.e perfect. + ca noaptea oricum curge mai putin happy

| lillix a răspuns:

Nu are nimic, absorbantele de noapte sunt foarte bune si ziua deoarece absorb foarte bine. Dar noaptea deoarece nu te agiti foarte tare nu are de ce sa se umple ^_^. Sper ca ti.am fost de ajutor :*