| BreeTanner a întrebat:

Puteti sa imi dati si mie niste statusuri de dragostelove struck pentru. Indragostiti.Cu Te iubesc [ceva ce aveti si voi si va plac]hee hee. Dar vreau cat mai noi, originale si daca puteti sa puneti statusuri, nu site'uribig grin
Mersilove struck! [funda]winking

Răspuns Câştigător
| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

Mintea mea nu poate sa te uite. Ochii tai ii vad inainte sa ma culc, nici eu nu stiu ce mi-ai facut [:-P]

Te sarut, iti spun cat insemni pentru mine, tu zambesti, ma privesti, nu vrei sa se termine [love struck]

Un ideal ireal, eram nimic pan-acum ceva vreme. Cu tine tot ce-i ireal am uitat ce vrea sa-nsemne

Vreau sa traiesc sa zambesc si sa gust viata asta langa tine. Ai reusit sa ma lasi fara trecut intr-un prezent viitor de armonie [love struck]

Vreau sa zburam printre priviri false minciuni si ura lumii. Sa inchidem ochii si sa zburam sa nu ne pese de ce spun unii [love struck]

E o poveste fara nume si fara autor scrisa cu parfum d aripi albe care se zbat in zbor

Eu si tu... suntem perfecti intr-un cadru imperfect [love struck]

Dac-ar fi ceva pe lume pentru care as muri nu as sta deloc pe ganduri stiu ca ochii tai ar fi. Ochii tai ii confund mereu cu marea, ma inec in ei. ei imi spun ce vrei [love struck]

Nu-mi pasa ce spun altii nicidecum, sa fiu fericita asta imi doresc acum [big grin]

Esti gandul meu bun cand ma ascund in fum si spun ca poate o sa am cu tine un final de drum

Ia-ma de mana, liniste-te suntem doar noi 2.Nu stiu daca ti-am zis " ador buzele tale moi’’

La pieptul tau incet cand ma asez... inchid ochii si visez, dar de parfumul tau ma trezesc. Gresc oare cand iti spun ca te iubesc? Nu cred ca sincer si din suflet stii ca eu il rostesc

1 răspuns:
| Alëxa_9778 a răspuns:

Ne regăsim în ce e simplu, ştiu…Că e un film, că mâncăm, cumpărăm ceva, Că zboară perne sau fugim într-o vacanţă, da... Avem probleme ca şi alţii noi, Însă iubirea e un joc ce îl câştigi în doi...love strucklove struck Este o mica parte din melodia JerryCo - Da!