| armana23 a întrebat:

Buna TPUlove struck Vreau sa va intreb ceva!love struck Puteti sa imi dati si mie niste statusuri de dragostelove struck? Va rog!love struck Fundaalove struck

Răspuns Câştigător
| ѕнαттнєηє a răspuns:

Ce vrei sa spui prin asta?:Sthinking
♥ßruNetÄ♥Cand♥ÏuBesTe PuNe♥SuFlET♥nu♥GluMesTe♥
Mai 08, 2011 @ 13:22:49 [Edit]
De ce sa plang. Cand pot sa rad? De ce sa urasc. Cand pot sa uit?
Sunt o BRUNETA VERSATA[:X:X:X:X:X:X:X:X]
nu o blonda nasoalaoh go on
@|3*@иđ®@
Mai 06, 2011 @ 07:24:16 [Edit]
Lumea vorbeste ´ prostii ´ ca sa ´ te schimbe ´ si minte;-j ´, Numai ´ tu poti ´ vedea dincolo ´ de cuvinte!;* ´
@|3*@иđ®@
Apr 20, 2011 @ 11:11:48 [Edit]
[♥]Dacaa`sunt subiect d Barfa`Tu cretinoo esti oo tarfa`[♥"
• Sch|mBa` tot RaUl |n B|ne, ch` Sh eO` m`Am Sch|mBat Pt. Tn!love struck
Eu Sunt Aeru` Sh Vantu`/Tu Ejt| Cerul Sh Pamantul/Eu Sunt Dragostea Curata/Tu Iubirea Adevarata!love struck
Multe barfe … multe tarfe … asa-i viata cand te`apuk greata … daca vrei iti dau eu un subiect de barfa … viata`i cea mai scumpa tarfa.
StOoP! Gata-Gata, nu vreaU sa ma fUre altu`no talking fura.ma` tu ca`| maI binebatting eyelashes, ca sh m|e |m` conv|ne blushing
@|3*@иđ®@
Apr 20, 2011 @ 11:10:24 [Edit]
♥Lumea asta te distruge,Te induce in eroare,Fura tot si apoi fuge,Te raneste si te doare!
"Vreau sa simt din nou ca pot sa zbor Am incercat dar nu te pot uita asa usor… Mor incet…simt cum totul ma doboara Hai sa o luam de la inceput, suferinta sa dispara…"
"Sa Te intorc| |napo| n’am Sa Te rog…Ma| Bn Sufar Sh Plang O V|ata`nTreaGa sH Blestem ca De tot Praful Sa sE aleaga.;("
"Sh Va Plange Neincetat, dOrindu`sh s` Fi Uitat…Leganandu`I Durerea O Stea, O Mangaie cU Raza Sa!:
As fi vrut sa te pastrez in inima…nu ma meritai iubire…uita`ma!;-j
@|3*@иđ®@
Apr 20, 2011 @ 11:07:43 [Edit]
uita de tot, uita de lume de sentimente de soapte la ureche fii rece nu le lasa pe ele sa te intunece oh go on
"lumea spune ca nu poti zbura. e o minciuna, nu crede in ea! day dreaming
Stiu ca vreau iluzii dar nu-mi pasa, Daca sunt fericita nu conteaza."!
dar indiferent de ce va fi, nu uita sa fi doar ce vrei tu sa fi."
Privesc in urma mea, vad, oameni razand Lacrimile sunt, parca sbulberate de vant Cand plang, ma rog la Dumnezeu, mereu Si-L intreb:"Oare, nu Vezi ce vad si eu?""
Daca pentru un moment ai crezut ca o vei distruge, uite`o dupa putin timp : zambeste si e dulce "
imi iubesc baiatul maxim
si totusi stie cum sa faca,cum sa ma tina, Ca atunci cand e cu mine sa ma simt ca o regina:X"
daca pana acum ma gandeam daca e bine sau nu ceea ce se intampla, acum nu ma mai intereseaza.stiu ca te iubesc si asta e tot ce conteaza te iubesclove struck
Sa invat sa te iubesc mi-ar putea lua o viata intreaga, dar numai uitandu-ma in ochii tai stiu ca merita sacrificiul!
~when I close my eyes I can see. the spotlights are bright on you and me :X~
stii ca avem drumul nOstru pavat cu sperante si multe vise/ce ne face sa’l vedem si cu luminile stinse/O sa luptam sa avem ce n’avem/vom trece peste toate doar TU si cu Mine
cu toate astea tu stii bine ca orice ar face pan’la urma tot la tine vine…asa ca ai grija de el ca la tine’n inima nimeni nu-i la fel"

5 răspunsuri:
| ѕнαттнєηє a răspuns:

Funda?;x

| ѕнαттнєηє a răspuns:

Please.love struck

| armana23 explică:

Imi puteti da?

| armana23 explică:

love struck

| Klllaa a răspuns:

Cand soarele pe cer rasare,
Cand stele apar si luna vine
Orice secunda-i sarbatoare
Caci inima mea e la tine.
Iar chipul tau curat si dulce
Il port cu mine orice-ar fi
Caci bucurie imi aduce
Si fericire zi de zi.
Esti Ana fata cea frumoasa
Si esti a mea si te iubesc
In vine ai sange de printesa
Palate vreau sa-ti daruiesc
Iar glasul tau ma-nebuneste
Si chipul tau imi da fiori
Caci inima mea isi doreste
Sa te acopore cu flori
As vrea sa plang de fericire
As vrea sa rad, caci sunt nebun
Vreau doar O VIATA de iubire
Si niciodata ramas bun
Dar ziua vine, ziua pleaca
Se duc si noptile tarzii
Mai las o lacrima sa cada
Pe poza ta asa sa stii.love struck