| MERLYN2001 a întrebat:

Buna puteti sa imi spuneti si mie toate zodiile?

Răspuns Câştigător
| Latinmoon a răspuns:

Buna!
Fiecare luna are cate o zodie deci avem 12 zodii, in continuare iti voi scrie zodiile pentru fiecare luna:
1.Capricorn
2.Varsator
3.Pesti
4.Berbec
5.Taur
6.Gemeni
7.Rac
8.Leu
9.Fecioara
10.Balanta
11.Scorpion
12.Sagetator.
Te pup, pa pa! :*

| Katakimiku a răspuns (pentru Latinmoon):

La 12 era Săgetător pentru că pe el l-ai uitat. straight face

| Latinmoon a răspuns (pentru Katakimiku):

Da blushing.

6 răspunsuri:
| TheDarkQeen13 a răspuns:

Sagetator, capricorn, varsator, pesti, leu, fecioara, balanta, scorpion, berbec, taur, gemeni, rac.

| Byana a răspuns:

Berbec,taur, gemeni, rac, leu, fecioara, balanta, scorpion, sagetator, capricorn, varsator si pesti.

| Ubitzik a răspuns:

Berbec, taur, gemeni, rac, leu, fecioara, balanta, scorpion, sagetator, capricorn, varsator, pesti

| VILLAtHeBestPlayer a răspuns:

SAll!
Fiecare luna are cate o zodie deci avem 12 zodii, in continuare iti voi scrie zodiile pentru fiecare luna:
1.Capricorn
2.Varsator
3.Pesti
4.Berbec
5.Taur
6.Gemeni
7.Rac
8.Leu
9.Fecioara
10.Balanta
11.Scorpion
12.Pesti.
Ficare incepe pe 12