| cockie_green a întrebat:

puteti sa imi ziceti si mie niste activitati care sa le fac pe afara dar singura.sunt la tara si nu am ce face ...va rog frumos:O3

MULTUMESC:*

Răspuns Câştigător
| Denisaa a răspuns:

Si eu sunt la tarahee hee. Imi place sa merg pe afara, sa fac poze. Pur si simplu sa stau pe afarabig grin, ma mai joc cu pisicahee hee, merg i-au un mar din copac, si il mananchee hee. fac multe lucrurihappy

4 răspunsuri:
| Rebecca a răspuns:

Ia un creion si niste foi albe. Uite'te in jurul tau. Deseneaza.
Ajuta'i pe bunicii tai in gospodarie. Te poti si distra.
Fa jogging. Alearga dimineata si seara in tot satul cu niste casti in urechi. O sa cunosti oameni noi.

| UnCorazonLocoooo a răspuns:

Si eu sunt la tara, la inceput leneveam toata ziua dara cum mai am ocupatii. Incearca sa-ti faci prieteni si stai cu ei ...eu ma apucam sa fac cunostinta cu toate fetele pe care le vedeam pe strada laughing

| Moni. a răspuns:

Poti sa sari coarda, de exemplu mie imi place foarte mult sa stau in copaci, si acolo sa ma relaxez(poate e ciudat laughing ), banuiesc ca acolo sunt animale... te joci cu ele...mai te duci pana la magazin sa iti iei ceva de ronţăit laughing, asculti muzica la telefon.si trece ziuaX:. eu asa fac cand ma duc la tara

| spago a răspuns:

Plimba-te cu bicicleta. Urca in copaci. Fa poze.Citeste in aer liber. Stai noaptea intinsa in mijlocul drumului si uita-te la cer (numai la tara poti face asta, fara sa risti sa te calce vreo masina big grin) si pune-ti dorinte. O sa te simti bine. Fa-ti prieteni si plimba-te cu ei. Ajuta-ti bunicii la treburile casei. Fa muult sport. Du-te la rau big grin. Canta si tipa cat poti tu de tare in mijlocul naturii.Chestia asta te va face sa te simti foarte libera big grin Joaca-te cu animalele. Provoaca-i pe bunicii tai sa iti povesteasca ce faceau ei cand erau ca tine si incearca sa compari trecutul cu prezentul. E un exercitiu bun pentru fiecare. Creeaza-ti propriile haine sau cauta in dulapul bunicii si reinventeaza-le. Orice ai face fii fericita.Nu ai motive sa nu fii big grin.Zambeste-le vecinilor si ofara-te sa ii ajuti si pe ei.Iti vei castiga o reputatie foarte buna si o sa te si distrezi big grin.
Sper ca te-am ajutat! happy
Bafta happy