| karakushiu a întrebat:

Recent am deschis o comunitate destinata gamingului.Am hostat si un server CS de 32 slots.As dori sa hostez si un sv samp dar am nevoie de staff.Cine doreste sa ma ajute si e dispus sa dea si cativa euro pe luna la platirea hostului il rog sa ma contacteze.Deasemenea caut detinatori de server care nu au comunitate si cauta una. Astept tongue

1 răspuns:
| ILov3Roxana a răspuns:

Pot eu 2 euro pe luna da am si eu o retinere [Owner Pe sv de cs] vladutz_baiat_destept@yahoo.com