| UIlla_Tarq_1980 a întrebat:

Bună, recent am început să plac o fată, am făcut cunoştinţă cu ea, dar am făcut o greşeală de a-i spune ce simt pentru ea, iar ea a raspuns că dacă devenim cuplu - ne vom despărţi la un moment dat şi pierdem orice legatura, in schimb daca ramanem prieteni va fi mai bine. In fine, si am ajuns noi sa ne certam dintr-un motiv banal, iar eu i-am zis ca nu o cred in privinta unui lucru. A spus ca imi va demonstra intr-un fel si m-a sarutat. Dar dupa a spus sa nu cred ca suntem impreuna dupa acel sarut, ce să fac? Sa incerc sa o mai sarut si eu o data?

Răspuns Câştigător
| GdX a răspuns:

Nu. Las-o sa fiarba. A zis ca nu puteti fi un cuplu. Nu iti bate capul, te inteleg ca iti accelereaza inima cand o vezi si ai tensiunea ca simti ca iti explodeaza tamplele dar las-o cateva zile. Sarut-o prin surprindere peste 3 sau 4 zile. Atunci vei vedea daca sunteti impreuna sau nu. Bafta.

3 răspunsuri:
| SabineeZazz a răspuns:

Eu zic sa incerci sa o saruti si sa ii zici ca tu chiar vrei sa fii impreuna cu ea S-ar putea chiar si ea sa te placa chiar foarte mult si d-abia asteapta sa ii zici ca si tu o placi mult. Succes!winking

| UIlla_Tarq_1980 explică:

A-ş săruta-o, dar ce fac dacă mă respinge? Doar mi-a spus clar ca nu putem fi impreuna

| UIlla_Tarq_1980 explică:

I-am spus recent ca imi place de ea, iar ea a spus ca nu vrea sa fim impreuna, de aia si zic. Nu stiu cum sa o abordez.