| Matei_Cosmin_1999 a întrebat:

Bună TPU, acum 2 zile eu si prietenul meu ne-am despărțit, sunt fata(apropo),
El s-a despărțit de mine
Mi-a zis ca vrea sa luam o pauza, și dacă vreau să rămânem prieteni și sa tinem legatura. In fine
l-am întrebat care e motivul, el are foarte mult de munca, si doar sâmbătă și duminică e liber.
Noi ne vedeam o data pe săptămână, maxim de 2 ori, si mi-a zis ca m-a neglijat prea mult, ca nu prea are timp de mine, ca nu ma merită si ca eu merit ceva mult mai bun ca el.
A zis ca inca ma iubește și ține la mine.
Si ca a făcut pasul asta ca sa nu ma mai intristeze, deoarece eu ii reprosam mereu ca nu își face timp si pentru mine, si plangeam mereu, mi-a cerut sa nu mai sufar după el si sa nu mai plang, ca nu-mi merita lacrimile, suntem împreună de 10 luni.
Înainte ne vedeam aproape în fiecare zi, dar de 2/3 luni de când a început munca nu mai are timp de nimic.
Si uite asa am ajuns sa ne certam mai mereu, si imi asum si eu greseala, si eu am fost de vina ca nu l-am înțeles. sad
Ia-m cerut sa ne vedem sa ne luam larevedere, m-a refuzat, am insistat pana ne-am văzut, si a plâns foarte mult sad
Mi-a zis sa am grija de mine și sa îl iert, ca a făcut-o pentru fericirea mea, sa nu ma mai vada suferind.
Acum mi-am cerut iertare pentru tot, i-am jurat ca o sa ma schimb, ca vreau doar sa il mai lângă mine, ca am nevoie de el, si să-mi mai dea o șansă, a zis ca accepta si sa nu cred ca a făcut-o din mila, ca a făcut-o ca ma iubește si sa il înțeleg si eu.
Dupa mi-a zis să il mai las 3/4 zile.
Ca e derutat ca vrea să se gândească ce e mai bine pentru amândoi, ca nu vrea sa faca alegerea greșita și după sa suferim si mai tare, amândoi
Nu știu ce sa cred, oare o sa ne impacam?
Mai am vreo șansă la el? crying(
Dau funda

Răspuns Câştigător
| n1445 a răspuns:

Nu-ti ramane decat sa astepti

4 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

M-am speriat cand am vazut avatarul si numele si apoi inceputul povestii, dar apoi am citit mai departe si m-am linistit. Totul depinde de amandoi, daca vreti sa mai aveti vreo relatie serioasa...

| LoveSleep a răspuns:

Ce sex face el acum laughing

| OldSoul a răspuns:

Probabil o sa va impacati.
Dar nu va mai fi ca inainte.
Nu cred ca va mai dura foarte mult relatia in cazul unei eventuale impacari.

| drutzix a răspuns:

Cand spui "Ne despartim dar ramanem prieteni" e ca si cum ai spune "Ti-a murit animalul de companie dar il poti pastra"
Daca omul e la munca de ce faci criza ca nu va vedeti? Vrei sa te ia cu el?

Întrebări recente