| marcela_1817 a întrebat:

recent m-am certat cu mama din cauza ca nu m-am dus cu ea in ospetie,stiu ca persoanele la care trebuia sa ma duc ma asteptau,dar la moment nu aveam nici un chefsa merg undeva macar ca eram pregatita,totusi mama a plecat dar sa supart grav, nu ma vad vinavata doar trebuia sa ma inteleaga, cum pot sa rezolv asta?(sa-mi cer iertare nu vreau cum am mai spus ca nu ma simt vinovata)

Răspuns Câştigător
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Ai dezamagit-o. Uneori trebuie sa facem placerea celor dragi, chiar daca nu e si placerea noastra.Sigur ca si cei care ne iubesc fac la fel pentru noi.Probabil era mandra sa se prezinte cu tine, iar tu i-ai aratat indiferenta. Cere-i iertare si spune-i ca ai avut ceva probleme pe care ai ezitat sa i le spui atunci.Gasesti tu...

1 răspuns:
| 愛日本 a răspuns:

Spune-i ca nu te-ai simtit bine nu erai in apele tale. Du-te si cerei scuze si sa nu se mai intample.