| Lullu21 a întrebat:

Rog ajutati`ma deja de 2 nopti visez cosmaruri. Cel mai de ris sau poate straniu e de noaptea asta adica prietenul meu era insarcinat. :d... Ajutoooorr.

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vezi aici dicționarul de vise: www.elystar.ro
Pa, pa.

| Miru023simplu a răspuns:

Incearca sa te odihnesti in timpul zilei,sa nu te mai stresezi. Seara,bea o cana calduta de lapte,ajuta la calmare. Mai incearca sa nu te mai gandesti la lucruri infioratoare,daca te gandesti indelug la ceva adesea visezi,dar in timpul visului, desi e greu, ai putea sa constientiezi ca e doar un vis straduieste-te si umple-ti ziua cu lucruri frumoase happy