| Maria002 a întrebat:

Sa incep cu inceputul.Am 11 ani si dau un fel de petrecere in pijamale (vine doar o fata vineri seara)si nu am nici o idee ce pot sa fac cu ea. Dati-mi va rog niste ideei ce pot face P. S dau fundita plus vot folositor

Răspuns Câştigător
| Nimeni1996 a răspuns:

Ascultati muzica, va uitati pe youtube la faze comice, va uitati la tv, dansati, cautati bancuri, va machiati(mie nu-mi place, dar poate voua da), probati haine, faceti poze, mancati dulciurele, va bateti cu pernele, va gadilati(eu nu suport astarolling on the floor)va faceti parul una alteia, va jucati baba oarba, va puneti ceva la ochi si va dati una alteia cu ruj, jucati carti pe porunci, noaptea va culcati tarziu siii.nu mai stiu. sper sa te ajute... fundita?

4 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

La 11 ani petrecere in pijamale, la 14 ani petrecere fara pijamale iar la 17 ani sex cu tot cartierul.
p. s. - ti-as fi dat o idee, daca incepeai cu finalul.

| DelphhiN a răspuns:

Dansati vizionati un film.mankti popcorn jucati baba oarba mai chemati niste amici comuni...

| ιυвιтα a răspuns:

Am si eu o intrebare:esti fata sau baiat?
Ar trebui sa nu mai uit acest detaliu...
Daca estin fata:va puteti face manichiura, va uitati la un film de comedie, groaza, romance, sau ati putea face niste prajituri sau chestii de astea
Daca esti baiat:ati putea vedea un film, va jucati pe calculator, voriti, alte chestii
Sper ca te-am ajutat!
Succes

| otilikapostolik a răspuns (pentru ιυвιтα):

Se numeste Maria... e clar ca e fata