| xXAnnexX a întrebat:

Buna!

Sa nu credeti ca sunt nebuna sau ceva dar vreau sa ii fac ceva fetei acelea(cei care au mai vazut intrebarile stiu despre ce este vorba). Pur si simplu nu suport chestia ca ea este placuta de toti baietii.nu suport ca EL vb mult cu ea. Din an in an se face mai frumoasa, se inalta si este slaba. iar eu raman la fel de grasa, urata, si tocilara.
Plus ca nu am cu cine discuta chestia asta, adica tot ce se intampla si ma deranjeaza.
Deci ce ii pot face?
Dau funda si voturi

3 răspunsuri:
| bby a răspuns:

Buna love struck Deci nu e vina fetei ca pe zi ce trece e tot mai frumoasa tongue incearca si u sa slabesti, sa te aranjezi si sa te imbraci cat mai frumosbatting eyelashes sa iti aranjezi parul, sa te fardezi kiss si sa devi cat mai atractivawinking nu trebuie sa ii faci ei nimic... invidia asta te omoara

| LoveAgain a răspuns:

Pai eu nu stiu cati ani ai da eu ti-as spune sa nu te mai consumi atata ca nu are rost tu trebuie sa te simti bine in pielea ta sa ai incredere in tine si sa ai putere in propriile forte las-o pe ea sa se simta bine important e peste 20 de ani sa se intoarca toate privirile asupra ta acum trebuie sa-ti vezi de carte si sa lasi prostiile astea de o parte si pe de o parte daca te gandesti zi merci ca nu arati ca ea macar cine o sa stea cu tine o sa stea pentru ceea ce esti nu ce ai pe cand de ea se profita maxim asa ca nu mai fi trista arata-le ca nu-ti pasa :*

| lolly a răspuns:

De ce sa-i faci rau altcuiva? adica si tu vrei sa fii ca ea `magnet `pentru baieti. uite daca muncesti la corpul tau vei ajunge si tu `sexy` si o sa vezi ca va merita efortul. nu ai cum sa-i faci rau.