| anonim_4396 a întrebat:

Uitați de ce nu o pot asculta pe mama
Urla că isterica și ca nebuna că îs slaba si că azi nu am mâncat nimic și că dacă nu mănânc îmi dă vitamine din nou și că nu vrea sa ajung schelet.
1. În primul rând azi mâncat nimic la școală pentru căimi era teama ca mi se baga mâncare printre aparatul dentar

2. Când am venit de la școală am mâncat doua felii foarte mari de pizza, iar apoi mandarine

3. Apoi am mâncat puțin de macaroane( care nu mi-au plăcut) apoi pufuleți și o ciocolata.

4. Acum urmează să mănânc piure de cartofi cu șnițel iar apoi lapte cu barni(dar nu mi-e foame dar mă obligă)

5. Nu știu de ce spune că nu am mâncat nimic

6. Nu sunt slabă, eu mă văd grăsuță. Am 149 și 38 kg la 10 ani și 9 luni

7. Spune că nu vrea sa ajung ca ea de slaba (nu sunt slabă dar de cand îmi dă medicamentele alea(vitamine) m-am înălțat

8. Nu am cum sa fiu că ea, până la urmă nu sunt slabă, și ea era extraterestru la 20 de ani.

9. Se teme sa nu ajung la 20 de kg. A fost o perioada când am avut 36. (acum sunt bine)

10. Acum ceva timp eram grasa, aveam 140 și 46 de kg. Ea nu zicea nimic atunci, iar acum că nu-s grasa nici slabă urla pe mine. Până la urmă mai bine normala decât grasa logic.(adică e logic să fii normala)

11. Se teme că o sa fiu urâtă pe viitor, adică habar n-am ce naiba are, referitor sa nu fiu slabă. Nici macar nu-s slabă dar îs foarte înaltă.

12. Ea își dorea foarte tare sa cresc și tot spunea sa nu rămân pitica, căci ea are 156 și spune că toate astea se fac genetic. Acum a 149, 8. Și is cam prea înaltă (dar arăt perfect)

13. Și încă își face griji daca o sa mai cresc in înălțime.

14. Eu cred că fiecare se dezvolta diferit.

15. Ea spune că la 10 ani îți cresc țâțele. Adică ea crede că la 10 ani le ai deja cate ale ei.

În primul rând eu le am mari(adică destui pentru vârsta mea) nici gigantici sau triunghiulari sau nu știu cum, dar nici lipiți de burta. Îs cam de 10, 9-12 ani.

Mă înnebunește. Vrea să mă transforme în ce vrea ea, eu nu am nicio părere mă doar construiește.

16. Azi a zis în fața mea că nici față nu am ( Deci efectiv își spune părerea în fața nemotivată, nu are niciun stil.

Îs frumoasa, am fund(că pe ea astea o interesează) și nu îs slabă sau grasa și îs înaltă. Ea crede tâmpenii. Nu vreau sa par o ciudată (adică mami)... toată lumea o știe ciudată pe mami big grin (cel puțin eu și alții cât e de isterica)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| ShamelessQboy a răspuns:

Și care era întrebarea?