| Laura2011 a întrebat:

sa trec direct la subiect happy
Am un telefon nokia 2330, si nu-mi mai merge reteaua, nici daca bag alta cartela, am incercat multe cartele si rezultatul a fost acelasi, nu a mers, ma gandesc ca poate cum l-au prins copii sau jucat si i-au modoificat ceva la setari, ce-as putea face? happy

1 răspuns:
| alxp a răspuns:

1.readu-l la setarile initiale daca nu merge 2. du-l la un centru sa ii refaca setarile si dup asta daca nu merge 3. arunca-l si ia-ti altul. eu personal as sari la solutia 3 pentru ca e un telefon de rahat nu e bun de nimic