| yyyyy a întrebat:

Sa va spun ce s-a intamplat azi la scoala! crying eram cu doua fete afara. parca aveam ed.fizic. dupa vreo 10 minute a mai venit o alta fata care tocmai s-a certat cu una cu care eram eu afara. nikiuna nu prea am bagat-o in seama si ea a plecatcrying. o fata dintre cele doua cu care am stat 10 minute dar nu cea cu care s-a certat ne'a spus noua ca cea care a plecat s-a simtit in plus si de aia. iar apoi a intrebat-o : de ce ai plecat? iar ea a spus : pai ce sa fac aici? cam ceva in genul. ea plecand eu am ramas cu cele doua fete. dupa un moment am inceput si eu sa ma cert cu acea fata. adica m'a tras de par, am traso si eu pe ealaughing. m'a facut proasta. am facut-o si eu pe ea cu toate ca ea e mult mai proasta decat mine :d sincer. la un moment dat mi-a spus in fata : dar tu nu te simti in plus ca aia? mai bine. adica mai bine sa plec. cand am auzit asta am luato la fuga spre scoala adica sa intru in clasa. Acum nu mai vobesc cu ea. dati'mi si mie niste sfaturi.

Răspuns Câştigător
| Coriix a răspuns:

Nu trebuia sa fugi dc ai fugit a vrut sa te bata? lasa ca o sa va impacati voi... funda te rog eu am dat primul rasp...

2 răspunsuri:
| dan_1805 a răspuns:

Cel mai inteligent renunta primulhappy

| yyyyy explică:

Nu ma batea laughing