| 80XxALEXxX08 a întrebat:

Hei TPU, nu am stiut ce categorie sa aleg dar...in fine, astazi eram cu niste prieteni cu bicicletele si ne plimbam iar acolo era si o fata cu care nu prea ma intelegeam ne sicanam intruna unul pe altul, in fine am plecat sa ne plimbam cand la un moment dat drumul se bifurca iar eu am spus sa o luam la dreapta dar acea fata a spus sa o luam la stanga asa ca am facut cum a spus ea, iar pe tot parcursul drumului acea fata nu ma lasa in pace ma inpingea intruna ori ma tragea de haine.Iar la un momentdat m-am saturat si in acel moment acea fata m-a tras de mana si eu mam tras putin mai tare noi atuncea eram pe marginea drumului iar eu cum mam tras am traso si pe acea gata in mijlocul strazii iar dumnezeu a vrut sa fie ca exavt atunci sa treaca unu cu masina(mai mergea si cu viteza) am vrut sa ii spun acelei fete sa aiba grija ca vine o masina dar efectiv parva mi se blocase creeru iar masina a lovit-o din plin proiectando pe fata cu capul direct pe asfalt dupa aceea am sunat la ambulant am spus ce s-a intamplat iar ambulanta a ajuns, acum este la spital in com. Intrebarea mea este daca doamne fereste fata aia moare eu voi face puscarie PS: Am 16 ani

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Esti prea mic sa fii tras la raspundere. Vina e a ei pentru ca nu isi vedea de drum iar acum probabil va ramane urata pe viata si nimeni nu o va placea pentru prostia comisa

6 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Vinovat e cel care a condus mașina.

Răspuns utilizator avertizat
| cristian200313 a răspuns:

Nu e vina ta, daca ea nu este atenta si face cum vrea ea, normal ca e vina ei, uite frate, eu si o prietena mergeam la o plimbare, din pacate o masina cu viteza mare, si prietena nu era atenta, bine ca masina aia a franat la maxim, dar s-a lovit la picior, in rest e bine...
Deci ea este vinovata si soferul masinii. numai tu, tu ai fost martor.

| EU13Nmc a răspuns:

Probabil un dosar pentru ucidere din culpa

| 80XxALEXxX08 explică:

Scuze pentru greselile de ortografie dar mam grabit pentru ca sunt speriat si nu stiu ce sa fac

| Tarrant a răspuns:

Si