| Gabriell_Luyss_1999 a întrebat:

Buna salut am o intrebare pe iulie pe data de 17 si pe luna august pe data de 24
Va fi ploaie de stele da unde trebuie sa mergi ca sa poti vedea mai bine stelele din Romania

2 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

Aaa, trebuie sa dai tu singur paginile in calendar, nu se dau singure. Totusi! Pentru stele, alege orice bar si comanda de minim 200 lei.

| Gabriell_Luyss_1999 explică (pentru WaterDrop):

Nu cred ca ai înțeles bine am spus unde trebui sa te duci ca sa vezi ploaia de stele in România