| allfredo a întrebat:

Salut tuturor! Ce credeti ca o sa se dea anul acesta 2014 la bac romana sub 3? avand in vedere ca la simulare s a dat rel dintre pers ion, olimpicii au dat ultima noapte relatia, de data aceasta ce credeti?

3 răspunsuri:
| Λndrei a răspuns:

O să pice poezia, modernismul.

| TheRealDaniel a răspuns:

Cu siguranta poti exclude asta pentru ce o sa se dea. cine poate sti ce se da, nu cred ca stie cineva, sunt multe variante de bac, invata cat de multe poti si sunt sigur ca o sa pice ceva ce ai invatat, bafta la bac

| allfredo explică:

Multumesc frumos de raspunsuri sper sa fie ceva cat de cat usor si sa l luam cu totii! Bafta tuturor!