| ☆ Danny☆ a întrebat:

Sambata aceasta pe 13(martie) am un concurs la sport(o sa alerg, o sa sar la groapa cu nisip, aruncarea mingii de oina etc) si nu stiu ce sa fac ca sa nu mai am emotii! Cum as putea sa scap de asa ceva pentru ca am inteles ceva de genu:"Daca ai emotii pierzi din energie"...Multumesc! Dau fundita!:*

Răspuns Câştigător
| mami a răspuns:

Fii cuminte, crezi ca le pasa de tine abia asteapta sa gresesti, tu trebuie sa ai incredere in tine si in puterea ta
toti din jurul tau sunt doar un strat cu capatini de varza
asta sa vezi in jurul tau si sa zimbesti la ce ti-am sugerat
sa stii ca pe mine ma ajuta de cate ori trebuie sa vb in fata multimii

si bea un red b dar vineri sa vezi ce reactie face in corpul tau
sa fii fitt pe sambata si BAFTA
nu uita ai in jur doar capete de varza