| AliNuTzA_9627 a întrebat:

Saptamana aceasta m-am inscris la scoala de soferi aici in Spania.
Vreau sa iau carnetul pana in septembrie, dar in luna august nu se examineaza ca au vacanta toti.As fii vrut ca in septembrie sa ma duc cu masina in tara, asta e visul meu de cand am venit aici.As avea vreo sansa sa iau intr-o luna carnetul? Aici trebuie sa dai mai intai la teorie si apoi te baga la practica. Ce ma sfatuiti sa fac?sadSunt foarte dezamagita pentru ca imi facusem prea multe sperante in vacanta asta.Eu m-am pus "cu burta pe carte"... dar stiu euthinking Sfaturi va rogsad
Ms anticipat!

1 răspuns:
| raducu a răspuns:

Aa...bafta!