| OchiCaprui112 a întrebat:

Saptamana viitoare eu si iubitul meu implinim un an de relatie si ma intreb ce cadou sa ii fac avand in vedere ca nu ii plac cartile, plusurile si asa mai departe happy Nu as vrea sa ii fac un tablou sau cani personalizate oh go on nu prea ne reprezinta... El e genul mai romantic si deloc materialist happy A da, si iese din discutie si gatitul laughing I don't want to see. Stiu, sunt cam pretentioasa dar poate ma puteti ajuta happy
PwPicyy >big grin

2 răspunsuri:
| ThEEmperoR a răspuns:

Ii poti face o declaratie de dragoste. Cum sa zic eu, iei o foaie (un model de foaie de fapt), scrii o poezie de dragoste pe ea si i-o dai. Asta e cel mai frumos lucru pentru indragostiti.

| GatitulMiresei a răspuns:

Ce poate fi mai frumos decat aniversarea unui an de relatie printr-o experienta de neuitat?
Te poti gandi la o excursie la munte, o zi la piscina, un zbor in balon sau pur si simplu o cina romantica.
Cadourile cele mai frumoase sunt amintirile! Pe ele nu se depune praful!