| anonim_4396 a întrebat:

Hey ..am nevoie de niste sfaturi... eu sunt mutata in Germania iar iubitul meu e in România... iar eu merg in vacanta in August acolo si ajung fix cand e ziua lui de nastere... iar in iunie implinim un an de relatie... ce as putea sa ii iau cadou? Avand in vedere ca e pentru doua evenimente importante... l-am intrebat iar el vrea doar sa ma vada, dar ar fi frumos totusi sa ii iau ceva... dar nu am nici o idee... Va rog! Un sfat, oricewinking dau funda... Mulțumesc

1 răspuns:
| elyelena1 a răspuns:

Ar fi frumos doar sa te revad dar iai ceva simbolic care sa îi placa sau fai un album cu fotografii cu voi doi happy Succes