| DeeDeeDenna a întrebat:

Saptamana viitoare se organizeaza la noi in scoala preselectia pentru presedintele scolii, si participa un elev din fiecare clasa. Din clasa mea participa cea mai buna prietena a mea iar eu ma ocup de imaginea ei. Ar trebui sa pun cateva afise prin scloala... dar nu am nici o idee cum sa le facstraight face. Ma puteti ajuta? Va rog frumos! fundita:d

3 răspunsuri:
| Mann02 a răspuns:

Le poti face si in paint, e simplu. Poti sa pui sigla scolii, un motto mai haios, ceva de genul happy

| Loovee a răspuns:

Pentru binele scolii si al elevilor votati-o pe (numele prietenelei tale) si nu o sa va dezamageasca/nu o sa va para rau. Si poti pune o fotografie cu ea pe fundal

| FuckOff_4830 a răspuns:

Nu conteaza ce o sa scrii, o sa ai succes daca o sa-ti pui imaginea de la profil drept background pentru afise.