| DamiPapucii a întrebat:

Buna saptamana viitoare e hallowenul si la scoala mea se organizeaza, puteti sa imi dati niste ideei de costume.dar nu de alea banale:vrajotoare, vampir ceva asa mai special funda mare de tot

6 răspunsuri:
| Elena1994 a răspuns:

Lebada neagra.big grin
O ducesa.big grin
Ceva mai simplu: un zombie(te dai cu fond de ten alb si pui ceva far negru, iti tai hainele cu care te vei imbraca(preferabil negre si putin "murdare") si vei avea un costum ssuper.
happy

Un pirat
happy

| DamiPapucii explică (pentru Elena1994):

Pai eu am cateva ideei ce costumatie sa am, dar sa imi ziceti ce sa iau la anumitele costume
costumul trebuie facut de mine.

| Elena1994 a răspuns:

Fard

| Elena1994 a răspuns:

Pai te poti face lebada si sa te imbraci intr-o rochie neagra facuta de tine sau improvizata de tine..si cu niste cercei cu pene si asta : http://www.youtube.com/watch?v=SZwaKDaSgqY si niste pantofi tot negri cu toc :).
Sau ca o ducesa iti poti face o rochie din ziare. :)

| tuintrebieuraspund a răspuns:

Pai poti sa te faci ca un star ca lady gaga
(foarte potrivita pentru halloween)sau cher lloyd si ea e cam ciudatica

| creatsaa95 a răspuns:

Te poti costuma in pisica de exemplu happy