| policewoman16 a întrebat:

Scutire medicala pentru motivarea absentelor o pot lua si de la un medic obisnuit sau doar de la cel de familie? si cam cat ma costa?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orice doctor.

| florin912 a răspuns:

Fa-ti un bilet de genu
Subsemnatu x parinte al elevului x va rog sa ii motivati absentele pentru motivu x
si semnatura unuia dintre parinte
Sper sa iti fie util eu asa fac

| policewoman16 explică (pentru florin912):

Am lipsit toata saptamana ca sa invat pentru simulari deci nu merge cu scutire de mana...

| Ana_Ana_2003 a răspuns:

Scutirea se i-a de la medicul de familie si nu se plateste, eu am luat de curnd si nu am platit.