| Prankster6 a întrebat:

Bună scuzaţi categoria dar am nevoie de ajutor! fundă! scriu un articol pentru revista scolii despre trecerea din cls a4a in clasa a5a da nu mai stiu ce sa scriu va rogggggggggg ajutati-ma funda + vot!

1 răspuns:
| mirunix a răspuns:

Poti sa scrii despre multe lucruri, sa scrii despre cat e de greu/usor sa renunti la invatatoare in favoarea mai multor profesori, sa cunosti colegi noi (avand in vedere ca in clasa a 5-a se mai si multa unii copii), sa te desparti de unii colegi, sa faci materii noi si sa nu mai fii considerat chiar un copil, intrand in preadolescenta.