| sweetflory a întrebat:

Buna TPU puteti sa ma ajutati cu ce sa scriu la inceput pentru revista scolii, am fost aleasa sa scriu revista si nu stiu ce sa scriu prima data.

Răspuns Câştigător
| mixxjim a răspuns:

Bun venit tuturor din vacanta, urari de succes in noul an scolar, povesti si patanii de prin vacante, eventual ceva poze mai deosebite din locuri deosebite din vacanta de-ale colegilor, despre balul bobocilor, daca esti la liceu, despre realizari de-ale colegilor, daca sunt, de pe la olimpiade sau alte concursuri, de alta natura, ce cerucri/cluburi exista in scoala, sa stie lumea unde sa se inscrie, daca sunt schimbari fata de anul scolar trecut, ceva moda poate, si de fete si de baieti, site-uri de interes pentru voi, numere de telefon utile. si gata, nu mai stiu laughing succes!