| OrangeRoIt a întrebat:

scuze de cetg, am si eu o intrebare ce ma bantuie de ceva ore,. am citi pe ProTV ca in Grecia au fost confiscate 14.000 de costume antinucleare(nu stiu daca am zis bine) care erau trimise Siriei, ce credeti acesta va fi inceputul unui nou razboi mondia, si am mai vazut tot pe ProTV ca Siria face arm nucleare in secret, ce credeti va fi un nou razboi mondial?

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Un razboi mondial este iminent!
Avand in vedere ca euro a scazut de tot.ca america are 10.000 de miliarde de dolari datorie la china, ca iran face arme nucleare in secret ajutata de coreea de nord si ca Grecia a intrat in faliment.si se pare ca va fi urmata de Italia.nu prea cred ca mai este mult pana la un nou conflict militar!
Poate nu razboi mondial.dar un razboi, da!
Si 2 ) faptul ca siria a comandat costume nucleare.nu inseamna neaparat ca este un razboi iminent!
Crezi ca asta e grav? Iran testeaza zilele astea rachete nucleare de mare autonomie ...cat crezi ca o sa mai dureze pana cand Sua o sa se sature sa faca pe victimele.si o sa faca cu Iran ce au facut cu irak si afghanistan.si mai nou cu lybia! *pentru ca sua a intrat in razboi doar ca sa ocupe resurse ...in realitate nu da 2 bani pe populatie, asa cum vor ei sa credem *

| OrangeRoIt explică (pentru Apache):

:O nu asta inseamna ca trebuie sa plec repede din Italia

1 răspuns: