| SERIOUX a întrebat:

Se apropie ziua iubitei mele si nu stiu ce sa-i cumpar de ziua ei. Va rog ajutati-ma Spuneti-mi ce i-as putea cumpara. happy.( eu am 15 ani si ea face 13 ani)
Sterge

3 răspunsuri:
| luiza a răspuns:

Un buchet de flori si un ursulet mare de plus. Stii, florile, parfumurile, hainele toate se trec, ursuletul il va pastra ani de zile si isi va aminti gestul tau! La multi ani iubitei tale!

| raluca1601 a răspuns:

Daca aveti poza cu voi doi, poti sa cumperi o rama si sa scoti o poza amandoi. Nu costa asa mult, alegi si tu o rama mai simpla, dar draguta(daca nu ai multi bani). Sau poti sa ii cumperi un set de parfum cu spray, de la adidas de expemplu, cam 30-33lei(gasesti aproape oriunde) si poti sa cumperi o cicolata si un fir de trandafir rosu/alb. Eu zic ca e destul pentru varsta voastra. Cel mai potrivit mi s-ar parea a doua varianta, o caseta cu parfum si spray, un fir de trandafir si o cicolata. Ai iesi pana in 50 de lei cu tot. Bafta in alegerea cadoului. Funda?

| Bubbu_4355 a răspuns:

Cumpara.i o bluzitza sau un parfum si sigur ii v.a placea. Sper k te.am ajutat :* wave