| klau074 a întrebat:

BunahappySe apropie craciunul si nu stiu ce pot sa ii iau iubitului tinand cont ca suntem de un an impreuna:*si are 20 de ani ...idei?:*dau funda:*

Răspuns Câştigător
| frostxtq a răspuns:

Un album cu pozele voastre, o perna personalizata cu un mesaj dragut, un tablou mare cu prima voastra fotografie impreuna, o cina romantica si un vin bun. sunt multe idei depinde ce va place la amandoi. Ar fi frumos sa fie un lucru de care sa va bucurati amandoi, sa fie inca o sansa de a petrece timpul impreuna.

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Tuturor fetelor care pun aceasta intrebare, acum de sarbatori, le recomand sa le faca drept cadou iubitilor, o Craciunita.

| alesxya a răspuns:

Cred ca ar merge foarte bine un ceas, sau ceva simbolic, depinde ce gusturi are el, sau ce banuti ai tu. Si o seara romantica in doi, in Craciunita, ar fi dragut.

| klau074 explică (pentru alesxya):

Banuti am destui:*
Iar seara romantica e o idee mai proasta:8pt ca eu am 15 ani:**totusi e prea multlaughing)

| suntserios a răspuns (pentru klau074):

Voiam sa iti zic sa ii cumperi un ceas frumos, da cand am vazut ca ai 15 ani ti as sugera sa ii redai libertatea, sa umble si el cu fete de varsta lui nu cu copii

| klau074 explică (pentru suntserios):

Mda ce sa spun... oricum e o idee buna sa ii cumpar un ceas frumoshappy