| Ramona1992 a întrebat:

Se apropie majoratul meu si sunt foarte chiar foarte stresata si ingrijorata deoarece cei mai multi prieteni ai mei sunt baieti si fete nu sunt prea multe, deoarece nu prea am fost la majorate la fete. Sunt super ingrijorata ca nu o sa iasa nimica si nu o sa se distreze baietii pentru ca nu sunt multe fete.Voi ce credeti? Chiar am nevoie de parerile voastre! Va multumesc!

5 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

O mare prostie cu majoratele astea, mi se pare o prostie imensa, eu unu nu mi-am facut nici un majorat, nici o zi onomastica, sau de ziua mea de nastere. Nu dau 2 bani pe zilele de nastere. Sunt simple zile, asculta la mine, de banii aia te imbraci frumos, agati 1 baiat frumos, si gata, nu stai tu sa iti faci majorat, sa demonstrezi ca esti 'tare' e aiurea, o sa iti dai seama mai tarziu, in + sa auzi un fals "La multi ani " de la multi cu care poate nici nu ai tangente e cam tras de par.

| Ramona1992 explică (pentru Liviu):

Total de acord cu tine! Dar familia mea nu ma lasa sa nu imi fac majorat... eu nici nu ma gandeam sa imi fac pentru ca nu imi place sa fiu in centru atentiei deloc...

| Liviu a răspuns (pentru Ramona1992):

Simplu si la subiect, NU IL FACI,nu vrei, si cu asta basta, e dreptu dau de libera exprimare. Spune-i ca de bani aia te poti imbraca, fale o lista cu 'prieteni mare' si o sa vezi laughing ca ei o sa iti zica ca nu ii poti invita pe toti, si tu bagi vrajeala cu " o sa se supere " laughing

| Ioscaa1 a răspuns:

Inseamna ca nu te intelegi bine cu fetele

| Ramona1992 explică (pentru Ioscaa1):

E si asta dar eu locuiesc la sat si nu sunt prea multe fete pe aici sunt chiar putine.dar nu stiu mi-e frica ca baietii nu o sa se distreze...