| tpu_ank a întrebat:

Buna:*
se apropie sarbatorile :X
ce cadouri le vei cumpara celor dragi?:X

Răspuns Câştigător
| ☼loli☼ a răspuns:

Eu am facut curatenie in casa timp de 3 luni ca sa am bani de craciun si deja am cumparat cateva cadourihee hee BFFului meu un set cu parfum si crema de corp si un lantisor care se potriveste la o bluza a ei, BFFului meu baiat i-am luat o pusculita cu Undertaker laughing verilor mei pantaloni si ma mai gandesc ce le mai iau in plus, unei alte prietene un ulei de corp si o lumanare speciala pentru baie, alteia un lantisor, o cutie maaare de bomboane pentru prietenii de afara, mamei ma mai gandesc trebuie ceva special ca e si ziua ei pe 24 decembrie, lu bunica o cutie pentru pliculetele de ceai, lu bunicu un hanorac, a si ma mai gandesc la inca doi prieteni foarte buni baieti ce sa le mai iau si toata lumea are ceva dulce pe langa cadou... probabil ca nu o sa primesc atatea cadouri cate am cumparat da nu e grav ca mie imi place sa ii vad pe ceilalti fericiti big grin

4 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Ramane de vazut. Ma voi hotara in zilele urmatoare.

| theodoraafi a răspuns:

Nu m-am hotarat inca... cred ca ceva simbolic, la urma urmei gestul conteaza. si un varf de ac este bine primithappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi mai este thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai intai sa imi cumpere ei pentru ca o sa fie ziua mea pe 17 dec si dupa aia le iau eu de Craciun.