| oana019235 a întrebat:

Buna,se apropie ziua prietenului meu si nu stiu ce cadou sa ii cumpar.M-am gandit sa ii iau o poza cu noi doi si sa o pun in rama,dar pe langa asta vreau sa ii mai iau ceva.
M-am gandit sa ii iau un parfum si o bluza, dar mi se par cam banale.Deci ce idei aveti de alte cadouri?
PS:Cel mai bun raspuns primeste fundita.

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Daca parfumul si bluza sunt banale atunci iti recomand sa renunti si la banala poza cu voi doi si sa-i cumperi un lantisor din aur, eventual si o bratara, tot din aur.

| SkyPilot a răspuns:

Un parfum, daca stii sa il alegi, nu este banal happy

| BeckhamRZM a răspuns:

Ceas de mână + ramă cu voi doi și un parfum. Sufiecient, părerea mea.

| cineva666 a răspuns:

O rama frumoasa in care sa pui o poza cu voi 2 happy si un parfum cred ca este suficient. poate chiar si o cana termica mi se pare ceva dragut happy si comic

| Loryanna a răspuns:

Ai putea sa iei un breloc ( sau o bratara ) si un lantisor fiecare cu cato jumatate de inima : brelocul sau bratara lui si tu iei lantisorulwinking

| Sofia33 a răspuns:

Tot o poza inramata cu noi doi i-am daruit si eu prietenului meu..Pe langa asta ai mai putea sa ii cumperi un ceas de mana, baietii sunt foarte incantati de ele, te asigur! :*