| KatherineP a întrebat:

Se face la scoala o petrecere de Hallowwen. As vrea sa ma imbrac in diavolita >:". Idei cum sa ma machiez, cum sa-mi fac parul, cu ce sa ma imbrac?; o3. Dau funda :* Si vot.

4 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Imbracate in ceva super sexylove struck, fi provocatoarelove struck fa toti baieiti sa aiba bonerlove struck

| amyana a răspuns:

Eu zic ca trebuie sa te imbraci cu un costum rosu mulat si macheaza-te rosie pe fata si fa-ti la ochi codite cu negre si parul cu undulatorul parerea mea
funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Pai incepem cu parul: mult fixativ sa bagi in el, parerea mea. Machiajul dupa cum stiu eu, cu mult negru.ori la un ochi alegerea ta, stanga sau drept sa iti faci un fermoar, cum la ochi ai avea un fermoar cred ca intelegi. Buzele negre, imbracaminte tot asa negru maro. niste blugi ori o rochita mai lunga. Ti-am dat cateva ideei, numai bine:* distractie placuta.