| Andreea_7045 a întrebat:

Se face sau va aparea si sezonul 3 de la The Vampire Diaries? Adica eu sper ca raspunsul e da, pentru ca tocmai m-am uitat la ultiml episod din sezonul 2 si din el reiese ca serialul nu s-a terminat, adica nu prea are cum sa se termine asa. Prin urmare as vrea sa stiu si cand va aparea daca raspunsul esta da. Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| niko_7262 a răspuns:

In toamna isi va face aparitia celui de-al treilea sezon.

| Lynnaedsalvatore a răspuns:

Mai exact in septembrie, se vehiculeaza chiar data de 30. Si primul episod va fi The Originals, deci, va fi despre Klaus mai mul cred, poate aflam si misterioasa careia Katherine ii era/este dublutura. Va fi un episod foarte interesant. Can't Wait.

| Andreea_7045 explică:

De abia astept...sunt atat de curioasa!