| anonim_4396 a întrebat:

Buna searahappy...
1) Baieti, ce va doriti de la o fata (ma refer la cum ar trebui sa arate si sa se comporte fata perfecta)?
2) Cand vedeti pentru primadata o fata, ce va atrage atentia?
3) fiti sinceri va rog, mai mult punctati aspectul fizic sau originalitatea?
multumesc anticipatbig grin! Voi da funda la cel mai sincer si detaliat raspuns:*!

Răspuns Câştigător
| alex9911896 a răspuns:

1. pai sa arate ok... sa nu se schmbe doar pentru mine sa fie doar ea...
2.sincer sa fiu ma uit prima data la par dupa ai la...(taterolling on the floor ) 3.amandoualaughing sincer sa fiu fizic rolling on the floor

| FataIntenisi1342 a răspuns (pentru alex9911896):

Par insemnand 1) la lungime si daca e facut cu placa si dichisit sau 2) la cat de curat e si natural (una din doua)

| alex9911896 a răspuns (pentru FataIntenisi1342):

2)pai curat si la 1)la lungime sincer sa fiu scurt sau lung amandoua mi indiferent! cu placa...

9 răspunsuri:
| Hevnoraak a răspuns:

1.Îmi doresc,de la o fată să se cumporte așa cum e,nu vreau să fie altcumva pentru mine, nu vreau să se pună bine pe lângă mine, vrea să îi cunosc și să-i văd defectele, vreau să fie naturală să se cumporte natural.Să fie frumoasă nu ultra-mega arătoasă, vreau să aibă acea frumusețe care la fiecare om e diferită.
2. Când mă uit la o fată depinde de 2 lucruri,mă uit din plictiseală sau mă interesează.
Dacă mă uit de plictiseală trec de la față, sâni și cobor mai jos.
Dacă găsesc pe cineva care mă intresează mă uit la gesturi, felul cum se miscă, cum vorbește cum gesticulează, într-un cuvânt încerc să o citesc.

| FataIntenisi1342 a răspuns (pentru Hevnoraak):

Si 3?

| Hevnoraak a răspuns (pentru FataIntenisi1342):

Nu am înțeles ce ai vrut să zici prin nr.3

| FataIntenisi1342 a răspuns (pentru Hevnoraak):

Adica ce conteaza mai multhappy?

| Hevnoraak a răspuns (pentru FataIntenisi1342):

Ce conteză mai mult la o fata asta e întrebarea?

| FataIntenisi1342 a răspuns (pentru Hevnoraak):

Da, dintre fizic si originalitate.

| Hevnoraak a răspuns (pentru FataIntenisi1342):

Deși nu sunt credincios, fraza să fie așa cum a lăsat-o d-zeu se potriveste perfect.
Nu mă interesează fizicul(în limitele rezonabil bineînțeles), vreau să fie exact cum e.Asta ma atras cel mai mult la o fată, minte nu corpul.