| AdrianaB1 a întrebat:

Baieti cum vedeti voi fata perfectă?
Dar să fiți sinceri.
Multumesc anticipat.

17 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=BSBTCOEdLkA in caz de forta majora si https://www.youtube.com/watch?v=WGdOzDp66WA asta o vreau eu, nu se stie cand va fi disponibila si ce pret va avea dar mi-ar placea sa stau in casa cu o femeie robot

| OldSoul a răspuns:

'Femeia trebuie sa fie doamna in societate, gospodina in bucatarie si curva in pat'
Valabil si pentru fete, daca-s majore.

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru OldSoul):

Dar cate sunt asa?

| OldSoul a răspuns (pentru CodrutElian1990):

Sunt multe, dar depinde ce gen te atrag.
PS: Cel mai usor gasesti gospodine in pat, doamne in bucatarie si cu2ve in societatelaughing

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru OldSoul):

Este si parerea mea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Dacă zici"
Acum realizezi că acel "dacă" nu-și are rostul, nu?
E evident că am dreptate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O fată care să nu se îmbrace pentru a atrage băieți, care sa nu se fardeze și care încearcă să aibă calități ca cele din Galateni 5:22-23.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din perspectiva mea:
- Sa stie macar o materie stiintifica foarte bine (nu conteaza daca e mate, fizica, info, chimie sau ce-o fi)
- Sa nu fie analfabeta
- Sa nu injure
etc.

| VALCUANDREI1994 a răspuns:

Nu exista fata perfecta. Exista fata perfecta pentru mine, adica fata potrivita pentru mine. Acea fata care are un zambet cuceritor, o minte ascutita, un simt al umorului iesit din comun si un fizic imbietor. Niste orchi care sa ma hipnotizeze, niste buze carnoase si senzuale si o voce care sa ma determine sa ma intorc mereu la ea.

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru VALCUANDREI1994):

Ai dat definitia filozofica a frumusetii (in parte). Pe intelesul tuturor, filozofia frumosului spune: "Nu-i frumos ce este frumos. Este frumos ce-mi place mie". De regula o persoana, animal, obiect etc. sunt considerate universal frumoase, daca cel putin jumatate din ce-i care le vad spun ca-s frumoase.

| VALCUANDREI1994 a răspuns (pentru CodrutElian1990):

Nu am dat o definitie. Asa vad eu femeia.

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru VALCUANDREI1994):

Da am inteles. Spuneam ca - fara sa vrei sa o faci - ai dat definitia.

| VALCUANDREI1994 a răspuns (pentru CodrutElian1990):

Mersi frumos laughing)) Is prea bun pentru planeta asta happy

| SkandallKamataru a răspuns (pentru VALCUANDREI1994):

Bun la ce? La pat? laughing

| VALCUANDREI1994 a răspuns (pentru SkandallKamataru):

Nu e cazul laughing))