| anonim_4396 a întrebat:

Bună Seara! Aș vrea să știu dacă la 14 ani este bine să am penisul de 14 centimetri? Vreau niște răspunsuri vă rog. Mulțumesc!

6 răspunsuri:
| EnvyU a răspuns:

Ai de capu meu cu generatia asta, la 14 ani deja il preocupa marimea, la 14 ani deja vreti sa... ffs unde mai sunt vremurile alea in care la 14 ani te jucai flori fete si baieti, adevar sau provocare, si radeam /faceam misto cand puneam un baiat sa sarute o fata... ofof

| Codrutzz a răspuns:

Nu e bine ai sa mori, ia cutitu si mai taie din el

| Batik a răspuns (pentru Codrutzz):

laughing)) nebun esti men rolling on the floor

| Batik a răspuns:

E bine, folosestel cu atentiewinking si vezi ca deja ai o invitatie, ai 14 ani cat de curand ancepi sa faci ce ai de facut cu batranelu laughingwinking bafta amice

| ilyloveyou a răspuns:

Daa.love struck foloste-l pe mine:X