| 1234567891011D a întrebat:

Buna seara...am 2 intrebari:
1. Un baiat M vb cu el, i-al lasat commuri l hi5, ma inteleg super bine cu el...intr-o zi eram in parc cu o fata si a tercut el cu ink un baiat, prietenul lui a salutat-o p prietena mea, iar el p mine.Seara p mess ma intrebare cf, si ca dk nu imi dadea el buna eu nu il bagam in seama, dar eu i-am facut si cu mana; i-am spus asta si ca acum suntem chit, iar el a spus ca dk ma musk de obraz nu mai suntem chit. A doua zi l-am vaz, el era tot cu prietenul lui si eu cu prietena mea...si a spus ca revine, in urm zi ne-am salutat si a mai zis ceva dar nu intelegeam.Pe mess a zis ca nu o sa mai am eu norocu asta sa scap. oare vrea sa fie cu mine?hee hee

2 Si ultm intrebare este:...intr-o zi p seara ca invat dp amiaza eram in parca cu prietena mea si au venit 2 baieiti unu R si T, si baietii au mers cu noi in statie, si am trecut p langa o fata[es fiind prietena unui vecin], azi m-am intalnit cu ea si m-a intrebare cu cine stau cu R sau cu T? si bineinteles i-am zis ca nu stau cu niciunulhee hee[deocamdata], zicea ca sunt d treaba... DC M. A INTREBAT ASTA? DACA MA VEDE K VB CU VREUN BAIAT MAI DEOSEBIT, CUM AR FI ACESTI BAIETII[care SUNT FRUMOSI]GATA SUNT CU EI? mulltumesc:*:*

2 răspunsuri:
| maryana5 a răspuns:

Doamne Fereste, dar ce suntem noi parinti, psihologi, paranormali?!
De unde sa visam noi ce-i in capul oamenilor si ce ganduri au ei.
Ti-ai pierdut timpul scriindu-ti "intrebarile"winking ...si eu citindule rolling eyes

| Adelinesmile a răspuns:

1. cred ca da...vezi si tu.pare jucaush laughing

2. poate ii place de unu din ei happy