| ovialex9 a întrebat:

Am inceput sa merg la sala si am cam obosit.Nu stiti ceva vitamine sau ceva care sa ma ajute sa ma refac mai repede dupa efort si sa am mai multa energie?

5 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Sall. Gheyn Festt. Asa se numeste. Este natural ieftin si foarte bun pentru conditie fizica si rezistenta. Pa

| CosteaVlad a răspuns:

Dacă eşti tânăr, până în 25 de ani să zic, mi se pare aiurea să te gândeşti la aşa ceva. Bine, sunt şi puşti de 12 ani care o trag cu energizantele de n-au treabă, dar mie cel puţin nu mi se pare prea ok (este doar un punct de vedere).
Este absolut normal ca lipsa de antrenament să te-afecteze în acest mod, dar dacă vei face zilnic, sau de câteva ori pe săptămână sală o să vezi că încet încet capeţi antrenament şi n-o să mai oboseşti. Şi-n altă ordine de idei, apucă-te şi mâncă bine, carne, fructe, alea alea, sintetizează-ţi vitaminele necesare pe cale naturală, nu artificială.winking
O seară bună!

| catalin94 a răspuns:

Red bull iti da aripilaughing)). am glumit oana are dreptate te vei obisnui cu oboseala vei face conditie fizica o sa uiti de ea curandtongue

| oana_4978 a răspuns:

Ai obosit din cauza ca, corpul tau depune efort si nu e obisnuit cu el, singura "vitamina"ar fi timpul...ai sa vezi ca o sa te obisnuieti si chiar ai sa poti mai mult. daca vrei sa faci sport si iti place.(sportiva de performanta)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

... fara suparare dar imi poti spune de unde esti?big grin