| alexhandsport a întrebat:

Am o intrebare : Ce parere aveti despre ideea de a studia in Anglia -la liceu? Si daca imi puteti da detalii despre studiu, admitere, bursa, id de persoane, admitere? Va multumesc anticipat.

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

E mult mai usor fata de liceul de la noi din tara, important e sa ai un loc de cazare si o sursa de bani ca sa platesti chiria, mancarea, curent, etc. ca de intrat intri fara probleme si sa cunosti bine limba engleza.