| HelloKitty97 a întrebat:

Buna seara, am o intrebare, cu vreo 4-5 luni in urma am iesit cu un tip..prima data ne-am vazut dupa ce ne-am ciupit cateva zile pe Facebook, ne-am pus pe o banca si langa noi era un cuplu care se tot saruta, si a zis ar trebui sa facem si noi asta..si am inceput sa ne pupam pe obraz iar apoi m-a sarutat m-a luat in brate cum stateam pe banca si m-a intors cu fata catre el, intelegeti voi..si i-am zis ca 'ajunge.e prima data cand ne vedem! nu e bine, sa ma asteptam' si el s-a uitat cam dezamagit la mine si mi-a zis 'bine' si mi-a dat drumul,apoi dupa cateva zile am mers impreuna la ziua unei prietene, dupa ce am plecat de la ziua ei ne-am plimbat si am vb si ne-am certat putin cam tare, dupa l-am intrebat de o relatie, desi stiam ca e prea devreme dar nu voiam sa-l pierd, si a zis ca nu e sigur de raspuns..si nu e ce simte dar nu vrea o relatie cu mine..de atunci am intrat eu pe el 1data sau de 2ori, el a avut o iubita in timpul asta..si a trebuia sa ne vedem odata dar inainte cu 3-4 ore a zis ca trebuie sa mearga la ziua unui prieten si nu i-am rasp la mesaj...as vrea sa reiau legatura cu el, dar nu stiu daca are rost, si daca am putea avea o relatie..imi e dor de el, nu-l iubesc dar mi-ar placea sa ma imbratiseze si sa ma sarute oricand, merita? e putin copilaros si bea si fumeaza..ma rog nu bea mult dar, nu stiu, multi zic ca e coilaros..va rog spuneti-va parerea...si am auzit de la una ca eram un fel de pariu sa vada daca ma poate avea; si nu as vrea asta(sa se auda chestia asta..ca m-a putut combina si c anul i-am rezistat)

1 răspuns:
| Alexutzu0002 a răspuns:

Sincer parerea mea nu merita serios..nustiu cum so spun mai frumos, dar nu cred ca e tipul potrivit. Acum nu conteaza parerea mea stupida, ci ce vrea inima ta. Sper ca ti-am fost de ajutor!