| AndreiTudor1 a întrebat:

Bună seara, am o întrebare, eu când iau permisul pot să mă angajez la bolt sau îmi trebuie experiență, cu nu știu, și dacă știe cineva cam cat câștigi din Bolt

4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Pai ce zici trebuie sau nu experienta la o activitate ce implica condusul? eu zic ca DA...
tu nici nu ai permis inca dar doresti deja sa profesezi undeva unde este treaba de soferi cu oarece experienta in condus!

m-am apucat de box acum 1 saptamana, oare pot peste 1 saptamana sa ma inscriu la campionatul de box national? cam asa ai intrebat si tu!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai nevoie de minim 2 ani experiență.

| goguPatent a răspuns:

Permis de minim 2 ani, vârsta de minim 21 ani și atestat de transport persoane. Condițiile minime.

| DarianVicentiu a răspuns:

Eu m-am angajat la bolt am inchiriat o masina i-am furat catalizatorul si apoi m-am lasat nu car eu toti betivii la 2 noaptea