| AdelinaEDA a întrebat:

Am o intrebare si o "poveste" ca sa zic asa. Voi credeti in vraji\farmece? Acum cateva luni m-am despartit de iubitul meu.El a suferit foarte, foarte mult dupa mine. Acum vreo saptamana ne-am intalnit intamplator pentru prima data de cand suntem despartiti. De cand m-am despartit de el ma tot ameninta, la fel si cand ne-am vazut. Imi zicea chestii dureroase, de genul "acum urasc femeile din cauza ta" si multe altele dar nu asta e ideea... Ceea ce ma ingrijoreaza pe mine e ca de atunci au inceput toate. am probleme de sanatate, nimic nu imi merge bine, nu mai sunt fericita, am inceput sa visez cu el seara de seara, sa ma gandesc mereu la el, sa il iubesc iar si sa vreau sa fiu din nou cu el. dar e ciudat, parca nu eu imi doresc asta nu stiu cum sa explic. simt ca il vreau cu orice pret inapoi dar eu de fapt il urasc pentru tot ce mi-a facut si ce imi zicea. Va rog sa ma ajutati, sunt speriata si sper sa se inteleaga de am vrut sa zic. Va multumesc!

6 răspunsuri:
| DorelExpertu a răspuns:

E ceva putred la mijloc.
Uite doar ce reclama mi-a aparut sub intrebarea ta:
https://image.ibb.co/hxVmLb/aaaav.png

Chiar si asa, daca ai farmece exista o metoda "din popor" de a scapa de farmece si vraji, bine, acum poti apela si la alte modalitati gasite, sau vrajitoare pentru a te purifica.

Dar daca esti interesata de metoda de care ziceam eu e urmatoarea, trebuie sa tragi 5 pisici pe care le intalnesti pe strada de coada. Din nou atentie 5 PISICI! Nu motani, daca tragi si un singur motan de coada farmecul va fi si mai greu de dezlegat. Si important, De pe STRADA adic straine, daca tragi pisica ta de coada, sau a unor amici nu vei dezlega blestemul.

Acum desigur exista posibilitatea sa nu fie nici o vraja, nici un blestem, ar putea sa fie karma, ai constiinta impacata?
Ai facut ceva in ultimul an ce e de regretat? Ai facut rau cuiva?

| missfatadelatara a răspuns (pentru DorelExpertu):

Până și Sfântul Google are răspunsul la nevoile oamenilor. rolling on the floor

| DorelExpertu a răspuns (pentru missfatadelatara):

Adevarat, Google stie ceva ce noi nu stim.
Incurcate sunt caile TPU-ului sau destinului laughing

| missfatadelatara a răspuns (pentru DorelExpertu):

Adevărat grăiești tinere.

Sa ai sufletul liniștit după ce te deconectezi.

| DorelExpertu a răspuns (pentru missfatadelatara):

Multumesc,
Asemenea!

| Yon1470 a răspuns:

Eu nu cred in vraji sau farmece, dar stiu ca astea seamana cu prostia si de regula atrag prostii.