| aditzu92 a întrebat:

Buna Seara, am ramas singur deabinelea dupa ce unica mea prietena de pana acum m-a lasat balta dupa ce am facut tot ce mi-a stat in putina pentru a fi amandoi fericiti si impacati cu sufletul cat mai mult timp, dar ea a decis ca dupa 10 Luni asa e mai bine, eu recunosc ca dupa toate petrecut i-am spus ca nu putem ramane amici.nu o pot vedea nici macar tinandu-se cu altcineva de mana asa ca timpul a trecut si ea nu a mai dat nici un semn de 1 luna si un pic. Ajutati-ma si pe mine cu un sfat bun, e clar ca ea nu mai are nici un fel de interes daca nu a mai dat nici macar un semn de viata, mie mi-ar fi sau mi-ar fi fost foarte simplu sa o sun dar zic eu ca ar fi fost o greseala tot nu as fi rezolvat nimic daca nu ma mai vrea sub nici o forma desii nu i-am facut nimic"zic eu". Ma lasat cu un gol in suflet si cu durere, am trecut peste aceasta relatie frumoasa pe care am avut-o dar parca tot mai imi zboara gandul acolo si ma intristez intr-un "hal de hal". La mine e foarte greu cu fetele nu am nici macar o amica, de aceea plang prea tare pentru ce am pierdut. Ajutati-ma si pe mine cu un sfat va rog nu pot sa scap de gandul asta nu inteleg ce a fost in gandul acelei fiinte sau fete sa ma raneasca asa tare cum a putut sa faca asta? pentru varsta mea i-amm oferit tot poate ca m-am purtat prea frumos si i-am aratat prea mult ca o iubescsad. sper ca m-am facut inteles multumesc anticipat... tuturorsad

1 răspuns:
| BUFU_7128 a răspuns:

Bai frate.la 18 ani tu plangi dupa fete.pai la 13-14 ani ce faceai ma? o sa cunosti si altele.incearca.nu mai plange dupa ele ca o sa fi jucat pe degete.catelus.eu iti spun direct. sper sa nu te superi si sa intelegi