| Gelica_Morosanu_1986 a întrebat:

Salut, am o întrebare, de un timp îndelungat nu-mi pot schimba data nașterii de la Facebook, ce e de făcut? Încerc de ceva timp sa caut o soluție, dar nimic...

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Data nasterii NU se schimba niciodata, pentru ca nu te-ai nascut de mai multe ori, de aceea nici nu se permite schimbarea ei.
Uita-te in buletin sau in certificatul de nastere, daca nu-ti mai aduci aminte ziua in care te-ai nascut.

| Furnicuta000 a răspuns:

Pai Facebook nu prea mai tolereaza conturile care nu contin date reale despre tine si de asta ai voie sa iti schimbi o singura data data de nastere pentru ca se presupune ca ai o singura data de nastere in certificat.