| ruxandraaaaioanaaaa24 a întrebat:

Am si eu o intrebare si va rog sa raspundeti cat mai serios! happy
Am intrerupt de ceva timp legatura cu un baiat, un amic si ma gandeam sa il sun zilele astea sa-l intreb, pur si simplu, ce mai face.
Voi ce ziceti? Ce parere ati avea, voi, baieti, despre interventia pur intamplatoare a unei fete? Ce ati crede despre ea? E bine, sau rau, ceea ce mi-a trecut prin minte?

Răspuns Câştigător
| Mandarina888 a răspuns:

Nu e nimic daunator in a suna un prieten pur si simplu, nu ai nimic de pierdut atata timp cat telefonul tau va fi unul de curtoazie. Si oricum daca el va vorbi cu tine pe un ton neprimitor iti vei da seama si vei incheia discutia repede fara sa il mai cauti alta data! sa isi faca ce idei vrea el dupa aia!

| ruxandraaaaioanaaaa24 explică (pentru Mandarina888):

Chiar ma bucur sa citesc randurile tale! Iti multumesc din inima ca ai inteles mesajul meu si ca mi-ai oferit acest raspuns atat de multumitor! big hug

3 răspunsuri:
| rey a răspuns:

Pai spune-i ca iti pare rau si ca inca mai simti ceva pentru el:&
:*

| neutrino a răspuns:

Suna si intreaba-l.