| PinkSugar a întrebat:

cat costa sa imi fac pasaport roman? eu acum am aproape 15 ani si nu sunt in romania si peste cateva luni vin in vizita cand o sa-mi fac pasaport o sa primesc amenda ca am intarziat?

3 răspunsuri:
| anca174 a răspuns:

Cum adica ai intarziat? ti-a expirat pasaportul in timp ce erai acolo sau?

| didicriss a răspuns:

E 150lei(electronic)...si prea am auzit ca ar exista o amendawinkingFUNDA?

| georgy_1857 a răspuns:

Nu creed eu mi-am facut pasaport si am dat aprozimativ 300 de leilove struck