| ForeignO a întrebat:

Buna Seara happy

Daca a vazut cineva piesa de teatru "O zi desavarsita pentru pestii banana" imi puteti zice am despre ce a fost vorba?

Daca se poate cu cuvintele voastre. Am cautat pe net despre. si efectiv nu am putut intelege nimcsad

Multumesc!happy

1 răspuns:
| antonia09 a răspuns:

Spre rusinea mea, trebuie sa admit ca nu am mai fost la o piesa de teatru de foarte multi ani.
Un motiv ar fi ca de ceva timp sunt plecata din tara, si aici inca nu stiu foarte bine limba pentru a merge. Cu siguranta in momentul in care ma simt stapana pe limba voi merge impreuna cu familia mea.
Poate ar fi mai bine sa cauti chiar piesa, nu pareri despre ea.
In speranta ca ti-am putut fi de folos, iti urez o zi frumoasa.