| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara.deci sa va spun poveste:eu am fost mutata la o alta scoala(mutata cu domiciulul, bla bla). insa in noua clasa sunt 2 tipi draguti. diriga m-a mutat cu unul dintre ei.nu stiu de ce.in fiecare pauza ne batem(ne ciupim ne dac cu cartile in cap si alte chesti de genu.) si mai este unul in fata bancii mele

1)as vrea sa ii abordez dar cum?
2)cum sa ma fac observata?

2 răspunsuri:
| CarmenR a răspuns:

Priveste-l intens si zambeste-i

| justbogd4n a răspuns:

Daca va jucati asa insm ca si el ii place de tine.incearca sa vb cu el mult si usor usor o sa va apropiati